Transportné koliesko, otočné s brzdou, disky z liatinového odliatku, obruče polyuetan, priemer 80 mm, nosnosť 250 kg
kód: 101827
EAN: 4021885080495
119,00 € bez DPH
146,37 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 118
Popis
Vidlice sú vyrobené zo zvarovaných oceľových dielov, všetko pozinkované. Disky kôl z liatinového odliatku, guľkové ložiská. Bandáže z liateho polyuretanu najvyššej kvality - tvrdosť 95+/-3 Shore A.
S dvojitou brzdou pojazdu a otáčenia, v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec.
Parametre
| materiál obruče | polyuretan |
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| rozmery dosky | 100 x 85 mm |
| rozteč dier | 80 x 60 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 250 kg |
| priemer dier | 10 mm |
| priemer kolieska | 80 mm |
| stavebná výška | 140 mm |
| šírka obruče | 36 mm |



