Transportné koliesko, otočné, disky z liatinového odliatku, obruče polyuetan, priemer 125 mm, nosnosť 550 kg
kód: 101823
EAN: 4021885080761
90,60 € bez DPH
111,44 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 118
Popis
Vidlice sú vyrobené zo zvarovaných oceľových dielov, všetko pozinkované. Disky kôl z liatinového odliatku, guľkové ložiská. Bandáže z liateho polyuretanu najvyššej kvality - tvrdosť 95+/-3 Shore A.
V otočnej hlave dvojradový guľkový veniec.
Parametre
| materiál obruče | polyuretan |
| prevedenie | otočné koliesko |
| rozmery dosky | 138 x 110 mm |
| rozteč dier | 105x75/80 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 550 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| stavebná výška | 170 mm |
| šírka obruče | 50 mm |



