Transportné koliesko, pevné, disky z liatinového odliatku, obruče polyuetan, priemer. 200 mm, nosnosť 1000 kg
kód: 101818
EAN: 4021885081065
59,70 € bez DPH
73,43 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 118
Popis
Vidlice sú vyrobené zo zvarovaných oceľových dielov, všetko pozinkované. Disky kôl z liatinového odliatku, guľkové ložiská. Bandáže z liateho polyuretanu najvyššej kvality - tvrdosť 95+/-3 Shore A.
Parametre
| materiál obruče | polyuretan |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 138 x 110 mm |
| rozteč dier | 105x75/80 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 1000 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 200 mm |
| stavebná výška | 245 mm |
| šírka obruče | 50 mm |



