Transportné koliesko, pevné, disky z liatinového odliatku, obruče polyuetan, priemer 100 mm, nosnosť 295 kg
kód: 101815
EAN: 4021885080716
53,50 € bez DPH
65,81 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 118
Popis
Vidlice sú vyrobené zo zvarovaných oceľových dielov, všetko pozinkované. Disky kôl z liatinového odliatku, guľkové ložiská. Bandáže z liateho polyuretanu najvyššej kvality - tvrdosť 95+/-3 Shore A.
Parametre
| materiál obruče | polyuretan |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 100 x 85 mm |
| rozteč dier | 80 x 60 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 295 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| stavebná výška | 150 mm |
| šírka obruče | 38 mm |



