Antikorové transportné koliesko, otočné s brzdou, polyamid, priemer 150 mm, nosnosť 180 kg
kód: 101796
EAN: 4021885011277
51,20 € bez DPH
62,98 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 116
Popis
- vidlice koliesok sú vyrobené z nekorodujúcej nerezovej ocele – vhodné do potravinárskych prevádzok
- uchytenie za prírubu skrutkou a matkou
- klzné ložisko
- z bieleho polyamidu odolného na mechanické poškodenie a proti agresívnym chemickým látkam
- veľmi nízky valivý odpor
- teplotne stále od -15°C do +80°C
- s uchytením doštičky na štyri skrutky
- s dvojitou brzdou pojazdu a otáčenia, v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| materiál obruče | polyamid |
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| rozmery dosky | 133 x 105 mm |
| rozteč dier | 105 x 80 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 180 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 150 mm |
| stavebná výška | 182 mm |
| šírka obruče | 40 mm |



