Antikorové transportné koliesko, otočné, polyamid, priemer 100 mm, nosnosť 120 kg
kód: 101789
EAN: 4021885016777
22,30 € bez DPH
27,43 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 116
Popis
- vidlice koliesok sú vyrobené z nekorodujúcej nerezovej ocele – vhodné do potravinárskych prevádzok
- uchytenie za prírubu skrutkou a matkou
- klzné ložisko
- z bieleho polyamidu odolného na mechanické poškodenie a proti agresívnym chemickým látkam
- veľmi nízky valivý odpor
- teplotne stále od -15°C do +80°C
- s uchytením doštičky na štyri skrutky
- v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| materiál obruče | polyamid |
| prevedenie | otočné koliesko |
| rozmery dosky | 103 x 80 mm |
| rozteč dier | 80 x 60 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 120 kg |
| priemer dier | 8,5 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| stavebná výška | 126 mm |
| šírka obruče | 32 mm |



