Transportné koliesko, pevné, polyamid, priemer 125 mm, nosnosť 400 kg
kód: 101759
EAN: 4021885060978
21,80 € bez DPH
26,81 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 116
Popis
- vidlice koliesok sú vyrobené z oceľového pozinkovaného výlisku
- uchytenie za prírubu skrutkou a matkou
- valčekové ložisko
- z bieleho polyamidu odolného na mechanické poškodenie a proti agresívnym chemickým látkam
- veľmi nízky valivý odpor
- teplotne stále od -15°C do +80°C
- s uchytením doštičky na štyri skrutky
Parametre
| materiál obruče | polyamid |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 135 x 110 mm |
| rozteč dier | 105 x 80 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 400 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| stavebná výška | 161 mm |
| šírka obruče | 45 mm |



