Transportné koliesko, pevné, polyamid, priemer 80 mm, nosnosť 125 kg
kód: 101742
EAN: 4021885019570
4,50 € bez DPH
5,54 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 116
Popis
- vidlice koliesok sú vyrobené z oceľového pozinkovaného výlisku
- uchytenie za prírubu skrutkou a matkou
- valčekové ložisko
- z bieleho polyamidu odolného na mechanické poškodenie a proti agresívnym chemickým látkam
- veľmi nízky valivý odpor
- teplotne stále od -15°C do +80°C
- s uchytením doštičky na štyri skrutky
Parametre
| materiál obruče | polyamid |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 104 x 80 mm |
| rozteč dier | 84x64/76x56 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 125 kg |
| priemer dier | 9 mm |
| priemer kolieska | 80 mm |
| stavebná výška | 105 mm |
| šírka obruče | 30 mm |



