Transportné koliesko, pevné, modrý elastik, priemer 100 mm, nosnosť 140 kg
kód: 101730
EAN: 4021885065225
7,20 € bez DPH
8,86 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 115
Popis
- vidlice z oceľového pozinkovaného plechu
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- lem z polyamidu s valčekovým ložiskom
- obruče z modrého, pružného a nešpiniaceho elastiku s vysokou nosnosťou
- vrátane protivláknových krytov
Parametre
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 104 x 80 mm |
| rozteč dier | 84x64/76x56 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 140 kg |
| priemer dier | 9 mm |
| priemer kolieska | 100 mm |
| stavebná výška | 128 mm |
| šírka obruče | 32 mm |



