Transportné koliesko, otočné s brzdou, čierna guma, priemer 80 mm, nosnosť 50 kg
kód: 101710
EAN: 4021885058296
6,44 € bez DPH
7,92 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 114
Popis
- vidlice z oceľového pozinkovaného plechu
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- pozinkovaný oceľový lem s valčekovým ložiskom
- obruče z čiernej gumy
- s protivláknovými krytmi
- s dvojitou brzdou pojazdu a otáčania, v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| materiál obruče | čierná guma |
| prevedenie | otočné koliesko s brzdou |
| rozmery dosky | 104 x 80 mm |
| rozteč dier | 84x64/76x56 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 50 kg |
| priemer dier | 9 mm |
| priemer kolieska | 80 mm |
| stavebná výška | 105 mm |
| šírka obruče | 25 mm |



