Transportné koliesko, otočné, čierna guma, priemer 200 mm, nosnosť 205 kg
kód: 101709
EAN: 4021885058234
18,20 € bez DPH
22,39 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 114
Popis
- vidlice z oceľového pozinkovaného plechu
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- pozinkovaný oceľový lem s valčekovým ložiskom
- obruče z čiernej gumy
- s protivláknovými krytmi
- v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| materiál obruče | čierná guma |
| prevedenie | otočné koliesko |
| rozmery dosky | 135 x 110 mm |
| rozteč dier | 105x75/80 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 205 kg |
| priemer dier | 11 mm |
| priemer kolieska | 200 mm |
| stavebná výška | 235 mm |
| šírka obruče | 50 mm |



