Transportné koliesko, pevné, čierna guma, s doštičkou, priemer 125 mm, nosnosť 100 kg
kód: 101702
EAN: 4021885058265
8,19 € bez DPH
10,07 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 114
Popis
- vidlice z oceľového pozinkovaného plechu
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- pozinkovaný oceľový lem s valčekovým ložiskom
- obruče z čiernej gumy
- s protivláknovými krytmi
Parametre
| materiál obruče | čierná guma |
| prevedenie | pevné koliesko |
| rozmery dosky | 104 x 80 mm |
| rozteč dier | 84x64/76x56 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 100 kg |
| priemer dier | 9 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| stavebná výška | 155 mm |
| šírka obruče | 37 mm |



