Prístrojové koliesko, otočné, priemer 80 mm s doštičkou, nosnosť 80 kg
kód: 101697
EAN: 4021885104764
9,72 € bez DPH
11,96 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (9 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 112
Popis
- koleso je uchytené za prírubu skrutkou a matkou
- vidlice koliesok z oceľového pozinkovaného výlisku
- stred kolesa z polyetylénu s presným venčekovým guľkovým ložiskom
- behúň z termoplastickej šedej gumy, nešpiniace podlahy
- s uchytením doštičky na štyri skrutky
- v otočnej hlave dvojradový guľkový veniec
Parametre
| materiál obruče | šedá guma |
| prevedenie | otočné koliesko |
| rozmery dosky | 94 x 64 mm |
| rozteč dier | 74 x 44 mm |
| upevnenie | doštička na štyri skrutky |
| nosnosť | 80 kg |
| priemer dier | 8,4 mm |
| priemer kolieska | 80 mm |
| stavebná výška | 115 mm |
| šírka obruče | 21 mm |



