Stromčekový, jednostranný regál konzolový ATLAS, dĺžka 6750 mm, 6 stojok, 7 úrovní
kód: 101534

581,00 € bez DPH
714,63 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (19 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 162
Popis
Konzolové regály sú určené pre stojaci a ležiaci dlhý materiál, umožňujú tiež skladovanie tabuľového a doskového materiálu.
- konštrukcie regálu sa skladá zo stojin s navarenými konzolami, výztuh a spojovacieho materiálu
- konzolové ramená sú proti odvaleniu nákladu istené koncovými dorazmi
- konštrukcia je lakovaná modrou farbou RAL5010
- regál je ľahko zmontovatelný s možnosťou dodatočného ukotvenia
- ramena sú roznej dľžky (na hore menšie) 150 – 500 mm
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| prevedenie | stromčekový |
| prístup | jednostranný |
| nosnosť | 4500 kg |
| nosnosť 1 stojky jednostranné | 900 kg |
| nosnosť ramena | 150 kg |
| počet poschodí | 7 ks |
| počet stojín | 6 ks |
| dĺžka celkom | 6805 mm |
| dĺžka nosníkov | 500 mm |
| hĺbka celkom | 590 mm |
| výška celkom | 2000 mm |
| vzdialenosť stojín | 1350 mm |








