Vnútorná vitrína 'Classique', 1050 x 2200 mm, zadná stena plech, rám eloxovaný hliník
kód: 100574
871,00 € bez DPH
1 071,33 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Popis
- bezpečnostné zkosené hrany
- rám hlboký 60 mm
- posuvné, uzamykateľné dvere
Vitrína je vhodná do vstupných hál, verejne prístupných chodieb, čakární a iných priestorov, kde by otváranie krídlových dverí bránilo bezpečnému pohybu osôb. Predná tabula z bezpečnostného skla s hrúbkou 6 mm, zaoblené bezpečnostnými rohmi.
Povrchová úprava rámu: eloxovaný hliník striebornej farby.
Parametre
| farba | strieborna ![]() |
| formát | 30 x A4 |
| konštrukcia dverí | posuvné |
| povrch | biely, magnetický |
| hmotnosť | 116 kg |
| hĺbka | 60 mm |
| šírka | 2200 mm |
| výška | 1050 mm |




