Množstevná zľava
Priemyselná vysoká stolička SENIOR s oporným kruhom - čierna látka
kód: 100287

95,20 € bez DPH
117,10 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
90,40 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na ceste
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 302
Popis
- prestaviteľná výška sedadla plynovým piestom s plastovou protiprachovou ochranou
- stabilný päťramenný podstavec s oporným kruhom a klzákmi
Poťah z kvalitnej látky Basic Fabric: 100% polypropylén, 270 g/m2, certifikát oteruvzdornosti Martindale na 90 000 cyklov
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| lakťové opierky | nie |
| materiál podstavce | čierny plast |
| materiál sedadla | látka |
| opora na nohy | áno |
| podstavec | na klzákoch |
| nosnosť | 130 kg |
| priemer kruhu | 430 mm |
| priemer podstavca | 645 mm |
| šírka sedadla | 440 mm |
| výška sedadla max. | 805 mm |
| výška sedadla min. | 555 mm |














