Množstevná zľava
Sedlová pracovná stolička pre dielnu, čierna, tvrdá kolieska
kód: 100283
121,00 € bez DPH
148,83 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
114,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (24 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 300
Popis
Mechanika pre nastavovanie výšky a náklonu sedadla.
Polyuretánové sedadlo vysokej kvality, odolné voči prachu, chemikáliám, olejom, rozpúšťadlám, neabsorbuje vodu, ľahko sa udržuje, je možné ho i dezinfikovať.
Ergonomicky tvarované sedadlo prirodzene rovná panvu a tlačí chrbticu do správneho „esovitého“ prehnutia. Extra pohodlné, umožňuje voľný pohyb nohami.
Päťramenný podstavec z chrómovanej ocele. Na tvrdých kolieskach.
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| materiál podstavce | chrómovaná oceľ |
| materiál sedadla | polyuretan |
| opora na nohy | nie |
| podstavec | na kolieskach |
| šírka sedadla | 420 mm |
| výška sedadla max. | 560 mm |
| výška sedadla min. | 440 mm |
Varianty produktu
názov
kód
farba
materiál podstavce
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
100155
šedá, svetlá


bielý plast
131,00 €
na zákazku (24 prac. dní)







