Množstevná zľava
Skladová pojazdná plošinka s vodiacou tyčou, s prepravkou 600 x 400 mm, nosnosť 250 kg
kód: 100281
EAN: 4035694003996

164,00 € bez DPH
201,72 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
147,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 24
Popis
- malé a obratné
- jednoduchá manipulácia
- pre manipuláciu s Euro prepravkami s rozmermi 600x400 mm (d x š)
- nosný rám zvarený z oceľového L profilu
- skrutkovateľná oceľová vodiaca tyč s červenou plastovou rukoväťou
- oceľ s práškovým lakom, trvalo povrchovo chránená, odolná proti nárazu a poškriabaniu
- prepravka 600 x 400 x 220 mm (d x š x v) z polypropylénu
- obruče zo šedej termoplastickej gumy, ktorá nešpiní podlahu, na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- 2 otočné kolieska s brzdou a ochranou pre nohy VARIOfit® a 2 pevné kolieska
Parametre
| druh ložné plochy | rám otvorený |
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 615 x 415 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 500 |
| hmotnosť | 13 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 890 mm |
| vonkajšia šírka | 420 mm |
| vonkajšia výška | 875 mm |






