Množstevná zľava
Oceľový podvozok EURO na prepravky s vodiacou tyčou, otvorený rám 615x415 mm, nosnosť 250 kg
kód: 100280
EAN: 4035694006799

146,00 € bez DPH
179,58 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
131,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 24
Popis
- pre manipuláciu s Euro prepravkami s rozmermi 600 x 400 mm
- veľká odolnosť proti mechanickému poškodeniu
- nosný rám zvarený z oceľového profilu, lakovaný práškovou farbou
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- manipulačná rukoväť z oceľovej rúrky, je možné odskrutkovať
Parametre
| druh ložné plochy | rám otvorený |
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| konštrukčný materiál | lakovaná oceľ |
| ložná plocha d x š | 615 x 415 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 400 |
| hmotnosť | 11 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| dĺžka celkom | 890 mm |
| priemer kolieska | 125 mm |
| šírka celkom | 420 mm |
| výška celkom | 875 mm |






