Množstevná zľava
Stolový vozík VARIOfit, ložné plochy z pozinkovaného plechu, 1000 x 700 mm, nosnosť 500 kg
kód: 100268
EAN: 4035694006522

371,00 € bez DPH
456,33 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
333,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 39
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov a skrutkovaná konštrukcia z oceľových rúrok
- oceľová konštrukcia lakovaná práškovou farbou
- ložné plochy z dosky MDF s dekorom, v rovine s rámom
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- ložné plochy MDF s 1 mm pozinkovaným plechom
- ložné výšky: 295 / 920 mm
- světlá výška: 590 mm
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 1000 x 700 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 700 |
| hmotnosť | 55 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 200 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1190 mm |
| vonkajšia šírka | 700 mm |
| výška celkom | 920 mm |
Dokumenty
názov






