Množstevná zľava
Stolový vozík VARIOfit s bočným madlom, 2 police, 1200 x 800 mm, nosnosť 1000 kg
kód: 100266
EAN: 4035694007291

545,00 € bez DPH
670,35 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
490,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 41
Popis
- nosný rám zvarený zo spevnených dutých L-profilov a naskrutkovaná konštrukcia z oceľovej trubky
- lakované práškovou modrou farbou RAL5010
- ložné plochy z preglejky odolnej voči vode, s povrchovou protišmykovou úpravou
- dve pevné a dve otočné kolieska s hliníkovými diskami, guličkovými ložiskami, obruče z plnej elastickej gumy
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- ložné výšky: 295 / 925 mm
- světlá výška: 595 mm
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 1195 x 800 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 800 |
| hmotnosť | 66,5 kg |
| nosnosť | 1000 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 500 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1390 mm |
| vonkajšia šírka | 800 mm |
| výška celkom | 925 mm |










