Množstevná zľava
Zatvárateľný skriňový vozík VARIOfit, steny z lakovaného plechu, 1000 x 700 mm, nosnosť 500 kg
kód: 100254
EAN: 4035694003330

650,00 € bez DPH
799,50 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
585,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 48
Popis
- celozvarovaná konštrukcia z oceľových uholníkov
- lakovaná práškovo modrou farbou RAL5010
- ložná plocha a bočné steny z oceľoveho plechu
- jedna podľžná stena do polovice sklopná
- výška čelných a bočných stien: 810 mm
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče zo šedej termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- prevedenie s vekom na plynových vzperách
- možnosť uzatvorenia na visiaci zámok
Parametre
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 990 x 690 mm |
| prevedenie | steny z lakovaného plechu |
| veko | áno |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 700 |
| hmotnosť | 99 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vnútorna výška | 810 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1165 mm |
| vonkajšia šírka | 730 mm |
| výška celkom | 1115 mm |








