Množstevná zľava
Zatvárateľný skriňový vozík VARIOfit, steny z dosky MDF, 1000 x 700 mm, nosnosť 500 kg
kód: 100252
EAN: 4035694000612

594,00 € bez DPH
730,62 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
534,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 48
Popis
- oceľový nosný rám zváraný z dutých L-profilov a priskrutkovaná konštrukcia z oceľových rúrok
- lakovaná práškovo modrou farbou RAL5010
- ložná plocha, steny a veko z dosky MDF s bukovým dekorom
- jedna podľžná stena do polovice sklopná
- výška čelných a bočných stien: 800 mm
- veko je dvojito sklopné
- možnosť uzatvorenia na visiaci zámok
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče zo šedej termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
Parametre
| farba | modrá RAL5010 / dekor dosky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 970 x 670 mm |
| prevedenie | steny z dosky MDF |
| veko | dvojito sklopné |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 700 |
| hmotnosť | 82 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vnútorna výška | 800 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1130 mm |
| vonkajšia šírka | 730 mm |
| výška celkom | 1150 mm |








