Množstevná zľava
Stolový vozík VARIOfit s jedným madlom, 850 x 500 mm, nosnosť 400 kg
kód: 100233
EAN: 4035694001558

290,00 € bez DPH
356,70 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
261,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 9
Popis
- oceľový nosný rám zvarený z oceľovej trubky a skrutkovaná konštrukcia z oceľových rúrok
- oceľová konštrukcia lakovaná práškovou modrou farbou RAL5010
- ložné plochy z dosky MDF s bukovým dekorom
- vyhotovení s držadlom a mrežou proti padaniu prevážaných predmetov
- dve pevné a dve otočné kolieska na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- ložné výšky: 260 / 770 mm
- světlá výška: 480 mm
- vzpera z oceľových rúrok, výška rúrkovej steny: 505 mm
Parametre
| farba | modrá RAL5010 / dekor dosky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 850 x 500 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 31,5 kg |
| nosnosť | 400 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 120 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| svetlá výška | 480 mm |
| vonkajšia dĺžka | 955 mm |
| vonkajšia šírka | 505 mm |
| výška celkom | 990 mm |








