Množstevná zľava
Vysoká komfortná priemyselná stolička TECHNO s lakťovými opierkami a oporou, chróm
kód: 100182
188,00 € bez DPH
231,24 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
178,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 299
Popis
Pohodlný sedák a operadlo z mäkkého, nekĺzavého polyuretanu s mechanikou pre nastavenie výšky a sklonu.
Plynový piest pre plynulé nastavenie výšky sedadla s veľmi jednoduchým ovládaním.
Päťramenný podstavec kovový, povrchová úprava čiernym lakom, na klzákoch. S výškovo nastaviteľným a chrómovaným oporným kruhom.
Parametre
| lakťové opierky | áno |
| materiál podstavce | lakovaná oceľ |
| materiál sedadla | polyuretan |
| opora na nohy | áno |
| podstavec | na klzákoch |
| nosnosť | 130 kg |
| hĺbka sedadla | 440 mm |
| priemer kruhu | 450 mm |
| šírka sedadla | 430 mm |
| výška sedadla max. | 830 mm |
| výška sedadla min. | 510 mm |
Varianty produktu
názov
kód
lakťové opierky
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
100181
nie
166,00 €
Na sklade (16 ks)






