Množstevná zľava
Nízka dielenská stolička PRO STANDARD
kód: 100175
128,00 € bez DPH
157,44 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
121,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 35 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 298
Popis
Sedadlo a operadlo z mäkkého nekĺzavého polyuretánu vysokej kvality, odolný oderu, pôsobeniu prachu, chemikálií, olejov a rozpúšťadiel, netoxický a nenasiakavý vodou. Materiál je možné veľmi dobre čistiť i dezinfikovať. Ergonomický tvar s plastickou povrchovou úpravou zaisťuje permanentnú ventiláciu.
Operadlo s mechanikou pre nastavenie výšky a sklonu.
Plynový piest pre plynulé nastavenie výšky sedadla s veľmi jednoduchým ovládaním.
Päťramenný podstavec z polyamidu so skleneným vláknom na kolieskach z tvrdého plastu.
Parametre
| lakťové opierky | nie |
| materiál podstavce | čierny plast |
| materiál sedadla | polyuretan |
| opora na nohy | nie |
| podstavec | na kolieskach |
| nosnosť | 130 kg |
| hĺbka sedadla | 440 mm |
| šírka sedadla | 460 mm |
| výška sedadla max. | 580 mm |
| výška sedadla min. | 400 mm |
Varianty produktu
názov
kód
lakťové opierky
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
100176
áno
150,00 €
Na sklade (8 ks)








