Množstevná zľava
Nízka pracovná stolička z bukovej preglejky
kód: 100173

97,10 € bez DPH
119,43 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
92,20 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 19 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 297
Popis
Sedadlo aj operadlo z bukovej preglejky, omývateľné a odolné voči mechanickému poškodeniu.
Plynový piest pre plynulé nastavenie výšky sedadla.
Podstavec kovový, čierno lakovaný, osadený otočnými kolieskami.
Parametre
| lakťové opierky | nie |
| materiál podstavce | lakovaná oceľ |
| materiál sedadla | laminovaná preglejka |
| opora na nohy | nie |
| podstavec | na kolieskach |
| nosnosť | 130 kg |
| hĺbka sedadla | 405 mm |
| šírka sedadla | 405 mm |
| výška sedadla max. | 535 mm |
| výška sedadla min. | 400 mm |





