Nízka dielenská stolička STANDARD
kód: 100169
129,00 € bez DPH
158,67 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
122,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 14 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 296
Popis
Sedadlo a operadlo z mäkkého polyuretánu vysokej kvality, materiál je vo zvýšenej miere odolný oderu, pôsobeniu prachu, chemikálií, olejov a rozpúšťadiel, netoxický a nenasiakavý vodou.
Plynový piest pre plynulé nastavenie výšky sedadla s veľmi jednoduchým ovládaním.
Operadlo s mechanikou pre nastavenie výšky a sklonu.
Päťramenný podstavec z polyamidu so skleneným vláknom na kolieskach z tvrdého plastu.
Parametre
| lakťové opierky | nie |
| materiál podstavce | čierny plast |
| materiál sedadla | polyuretan |
| opora na nohy | nie |
| podstavec | na kolieskach |
| nosnosť | 130 kg |
| hĺbka sedadla | 410 mm |
| priemer podstavca | 600 mm |
| šírka sedadla | 410 mm |
| výška sedadla max. | 580 mm |
| výška sedadla min. | 400 mm |



