Pracovná stolička pre laboratóriá LABO s oporným kruhom
kód: 100158
114,00 € bez DPH
140,22 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
108,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 300
Popis
Laboratórna stolička s plynovým piestom pre plynulé nastavovanie výšky. Sedadlo potiahnuté svetlo šedým PVC s polyuretánovou výplňou. Povrch ľahko udržovateľný, oderuodolný, vhodný do priestorov so zvýšenými nárokmi na hygienu (laboratóriá, farmácie, ordinácie, chemický priemysel apod.). Podstavec stabilný päťramenný v svetlo šedej farbe, opatrený klzákmi a oporným chrómovaným kruhom.
Parametre
| farba | šedá, svetlá ![]() |
| materiál podstavce | bielý plast |
| materiál sedadla | koženka |
| opora na nohy | áno |
| podstavec | na klzákoch |
| priemer kruhu | 430 mm |
| priemer podstavca | 630 mm |
| priemer sedadla | 320 mm |
| výška sedadla max. | 730 mm |
| výška sedadla min. | 550 mm |


