Množstevná zľava
Stolička TECHNO, s naklápacím sedadlom z polyuretánu, oporný kruh, farba čierna
kód: 100154
113,00 € bez DPH
138,99 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
107,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 21 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 295
Popis
Náklon a výška otočného sedadla je vďaka použitej mechanike veľmi ľahko ovládateľné jednou rukou.
Extra veľká sedacia plocha z nekĺzavého polyuretánu vysokej kvality, materiál je odolný voči prachu, chemikáliám, olejom, rozpúšťadlám, neabsorbuje vodu, ľahko sa udržuje, je možné ho i dezinfikovať.
Stabilný podstavec z kovového päťramenného kríža. Kríž je osadený klzákmi, povrchová úprava čiernym lakom. Vysoký plynový piest v chrómovanom prevedení.
S výškovo nastaviteľným a chrómovaným oporným kruhom.
Parametre
| lakťové opierky | nie |
| materiál sedadla | polyuretan |
| operadlo | nie |
| opora na nohy | áno |
| podstavec | na klzákoch |
| hĺbka sedadla | 320 mm |
| priemer kruhu | 430 mm |
| priemer podstavca | 630 mm |
| šírka sedadla | 360 mm |
| výška sedadla max. | 760 mm |
| výška sedadla min. | 580 mm |





