Dielenská stolička VARIANT, sedadlo z polyuretánu, oporný kruh, farba čierna
kód: 100152
129,00 € bez DPH
158,67 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
122,00 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 12 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 295
Popis
Mechanika plynového piestu umožňuje ľahko nastavovať výšku sedadla, čo v kombinácii s ergonomickým tvarom a materiálom sedadla zaistí pohodlnú a bezpečnú oporu pri práci. Polyuretánové nekĺzavé sedadlo vysokej kvality, odolné voči prachu, chemikáliám, olejom, rozpúšťadlám, neabsorbuje vodu. Plastový päťramenný kríž z polyamidu so skleneným vláknom je osadený klzákmi.
S výškovo nastaviteľným a chrómovaným oporným kruhom.
Parametre
| lakťové opierky | nie |
| materiál sedadla | polyuretan |
| operadlo | nie |
| opora na nohy | áno |
| podstavec | na klzákoch |
| hĺbka sedadla | 260 mm |
| priemer kruhu | 430 mm |
| priemer podstavca | 630 mm |
| šírka sedadla | 300 mm |
| výška sedadla max. | 710 mm |
| výška sedadla min. | 530 mm |



