Vysoké dielenská stolička POLO s oporným kruhom, sedadlo z polyuretánu, farba čierna
kód: 100150
99,90 € bez DPH
122,88 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
96,90 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 13 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 294
Popis
Plynový piest pre plynulé nastavenie výšky sedadla podľa individuálnej potreby.
Materiál sedadla je z mäkkého nekĺzavého polyuretánu čiernej farby, odolný voči prachu, olejom i rozpúšťadlám, ľahko umývateľný (je možné i dezinfikovať), nenasiaka vodou.
Päťramenný podstavec z polyamidu so skleneným vláknom na klzákoch. S výškovo nastaviteľným a chrómovaným oporným kruhom.
Parametre
| lakťové opierky | nie |
| materiál sedadla | polyuretan |
| operadlo | nie |
| opora na nohy | áno |
| podstavec | na klzákoch |
| priemer kruhu | 430 mm |
| priemer podstavca | 630 mm |
| priemer sedadla | 340 mm |
| výška sedadla max. | 700 mm |
| výška sedadla min. | 520 mm |



