Množstevná zľava
Vysoká pracovná stolička GOLIAT s oporným kruhom, sedadlo z koženky - farba čierna
kód: 100144

82,90 € bez DPH
101,97 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
78,70 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 9 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 295
Popis
Prestaviteľná výška sedadla plynovým piestom s plastovou protiprachovou ochranou.
Čalúnenie sedadla - vysokoakostná koženka zo 100% poliesteru s vstvou PCV je ľahko umývateľná, pevná a oderuvzdorná.
Päťramenný podstavec z polyamidu so skleneným vláknom na klzákoch. S výškovo nastaviteľným a chrómovaným oporným kruhom.
Parametre
| farba | čierna ![]() |
| lakťové opierky | nie |
| materiál sedadla | koženka |
| operadlo | nie |
| opora na nohy | áno |
| podstavec | na klzákoch |
| priemer kruhu | 430 mm |
| priemer podstavca | 630 mm |
| priemer sedadla | 360 mm |
| výška sedadla max. | 785 mm |
| výška sedadla min. | 520 mm |









