Množstevná zľava
Pojazdná pracovná stolička GOLIAT, látkové čalúnenie - farba tmavo šedá
kód: 100142

57,70 € bez DPH
70,97 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
54,80 €
pre 5 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (32 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 295
Popis
Prestaviteľná výška sedadla plynovým piestom s plastovou protiprachovou ochranou.
Poťah z kvalitnej látky Basic Fabric: 100% polyester, 270 g/m2, certifikát oteruvzdornosti Martindale na 90 000 cyklov
Päťramenný podstavec z polyamidu so skleneným vláknom na kolieskach z tvrdého plastu.
Parametre
| farba | šedá, tmavá ![]() |
| lakťové opierky | nie |
| materiál sedadla | látka |
| operadlo | nie |
| opora na nohy | nie |
| podstavec | na kolieskach |
| priemer podstavca | 630 mm |
| priemer sedadla | 360 mm |
| výška sedadla max. | 530 mm |
| výška sedadla min. | 395 mm |








