Množstevná zľava
Vysoký etážový vozík VARIOfit - tri police, 850 x 500 mm, nosnosť 250 kg
kód: 100129
EAN: 4035694000759

265,00 € bez DPH
325,95 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
238,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 44
Popis
Oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov a skrutkovaná konštrukcia z oceľových rúrok. Práškovo lakovaný v modrej farbe RAL5010.
Dve pevné a dve otočné kolieska s pr. 160 mm, s s centrálnou brzdou EasySTOP a s ochranou nôh, guličkové ložiská. Obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu.
Závesné a prestaviteľné ložné plochy, v rastri cca. 270 mm vo forme:
- doska MDF hr. 18 mm s bukovým dekorom
Parametre
| ložná plocha d x š | 850 x 500 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 42 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet poschodí | 3 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vonkajšia dĺžka | 910 mm |
| vonkajšia šírka | 500 mm |
| výška celkom | 1530 mm |
Varianty produktu
názov
kód
hmotnosť
počet poschodí
výška celkom
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
100117
31,5 kg
2 ks
990 mm
228,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100121
34 kg
2 ks
990 mm
278,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100123
35 kg
2 ks
990 mm
347,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100119
37 kg
3 ks
990 mm
260,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100127
38 kg
3 ks
990 mm
297,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100125
45 kg
3 ks
990 mm
398,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100133
45 kg
3 ks
1530 mm
412,00 €
Na sklade (1 ks)
100131
54 kg
5 ks
1530 mm
329,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
100135
60 kg
5 ks
1530 mm
513,00 €
na zákazku (15 prac. dní)














