Množstevná zľava
Stolový vozík VARIOfit s jedným bočným madlom a dvoma zásuvkami, 1000 x 600 mm, nosnosť 250 kg
kód: 100111
EAN: 4035694001183

491,00 € bez DPH
603,93 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
441,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 38
Popis
- nosný rám zvarený zo spevnených L-profilov a naskrutkovaná konštrukcia z oceľovej rúrky, lakované práškovou modrou farbou RAL5010
- ložné plochy z dosky MDF s bukovým dekorom
- v ráme z oceľového L-profilu s presahom, výška okraje 15 mm
- ložné výšky: 215 / 835 mm
- svetlá výška: 465 mm
- dve zásuvky zavesené pod hornou policou, zatvárané cylindrickým zámkom, výsuvné do 70%
- rozmier zásuviek š x h x v: 400 x 450 x 80 mm, nosnosť 25 kg
- otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nôh VARIOfit®
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
Parametre
| farba | modrá RAL5010 / dekor dosky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 985 x 590 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1000 x 600 |
| nosnosť | 250 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| nosnosť zásuvky | 25 kg |
| počet poschodí | 2 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1175 mm |
| vonkajšia šírka | 625 mm |
| výška celkom | 850 mm |
Dokumenty
názov










