Skladová trojkolesová plošinka s vodiacou tyčou, 600 x 450 mm, nosnosť 150 kg
kód: 100101
EAN: 4035694001701

115,00 € bez DPH
141,45 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
103,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 24
Popis
- malé a obratné
- jednoduchá manipulácia
- nosný rám zvarený z oceľovej rúrky
- skrutkovateľná oceľová vodiaca tyč s červenou plastovou rukoväťou
- oceľ s práškovým lakom, trvalo povrchovo chránená, odolná proti nárazu a poškriabaniu
- obruče zo šedej termoplastickej gumy, ktorá nešpiní podlahu, na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- 1 otočné koliesko s brzdou a ochranou pre nohy VARIOfit® a 2 pevné kolieska
- ložná plocha z dosky MDF s bukovým dekorom
Parametre
| druh ložné plochy | MDF doska s dekorom |
| farba | modrá RAL5010 / dekor dosky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 565 x 450 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 500 |
| hmotnosť | 9,5 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 785 mm |
| vonkajšia šírka | 450 mm |
| vonkajšia výška | 875 mm |
Dokumenty
Varianty produktu
názov
kód
druh ložné plochy
farba
hmotnosť
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
100099
oceľové rúrky
modrá RAL5010


8,5 kg
111,00 €
na zákazku (15 prac. dní)





