Množstevná zľava
Skladová pojazdná plošinka s vodiacou tyčou, plocha z oceľových rúrok 600 x 500 mm, nosnosť 250 kg
kód: 100098
EAN: 4035694001688

139,00 € bez DPH
170,97 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
125,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 24
Popis
- malé a obratné
- jednoduchá manipulácia
- nosný rám zvarený z oceľovej rúrky
- skrutkovateľná oceľová vodiaca tyč s červenou plastovou rukoväťou
- oceľ s práškovým lakom, trvalo povrchovo chránená, odolná proti nárazu a poškriabaniu
- obruče zo šedej termoplastickej gumy, ktorá nešpiní podlahu, na plastových ráfikoch s guličkovými ložiskami
- 2 otočné kolieska s brzdou a ochranou pre nohy VARIOfit® a 2 pevné kolieska
- ložná plocha z oceľových rúrok
Parametre
| druh ložné plochy | oceľové rúrky |
| farba | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 605 x 500 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 500 |
| hmotnosť | 9,5 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 880 mm |
| vonkajšia šírka | 500 mm |
| vonkajšia výška | 880 mm |
Varianty produktu
názov
kód
druh ložné plochy
farba
hmotnosť
cena/ks
bez DPH
bez DPH
dostupnosť
100100
MDF doska s dekorom
modrá RAL5010 / dekor dosky buk


11 kg
147,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
122239
MDF doska s dekorom
antracit RAL7016 / doska sivá


11 kg
147,00 €
na zákazku (15 prac. dní)
122240
MDF doska s dekorom
sivá RAL7035 / doska sivá


11 kg
147,00 €
na zákazku (25 prac. dní)









