Množstevná zľava
Hliníkový manipulačný vozík VARIOfit, 850 x 450 mm, nosnosť 200 kg
kód: 100097
EAN: 4035694001862

155,00 € bez DPH
190,65 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
139,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 8
Popis
- nosný rám zvarený z hliníkovej trubky
- úložná plocha - laminovaná preglejka
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
Parametre
| ložná plocha d x š | 845 x 440 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 9,5 kg |
| nosnosť | 200 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 125 mm |
| vonkajšia dĺžka | 995 mm |
| vonkajšia šírka | 440 mm |
| výška celkom | 975 mm |
| výška plošiny | 220 mm |





