Množstevná zľava
Hliníkový plošinový vozík VARIOfit s jedným sklopným madlom, 900 x 600 mm, nosnosť 150 kg
kód: 100094
EAN: 4035694006430

331,00 € bez DPH
407,13 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
314,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 7
Popis
- nešpiniace kolesá s brzdou a ochranou pre nohy VARIOfit®
- centrálna brzda EasySTOP
- superľahká konštrukcia
- nosný rám so sklopným madlom, zvarené z hliníka
- úložná plocha - profilovaný hliníkový plech
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
Parametre
| ložná plocha d x š | 900 x 600 mm |
| materiál bočných stien | bez výplne |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 900 x 600 |
| hmotnosť | 16 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1000 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| vonkajšia výška | 960 mm |











