Množstevná zľava
Plošinový vozík VARIOfit s jedným sklopným madlom, 900 x 600 mm, nosnosť 250 kg
kód: 100091
EAN: 4035694001473

195,00 € bez DPH
239,85 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
175,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 4 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 6
Popis
- nešpiniace kolesá s brzdou a ochranou pre nohy VARIOfit®
- centrálna brzda EasySTOP
- nosný rám so sklopným madlom, zvarený z oceľovej trubky, lakovaných práškovo
- úložná plocha z MDF dosky s dekorom
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
Parametre
| farba | modrá RAL5010 / dekor dosky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 900 x 600 mm |
| materiál bočných stien | bez výplne |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 900 x 600 |
| hmotnosť | 23,5 kg |
| nosnosť | 250 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vonkajšia dĺžka | 995 mm |
| vonkajšia šírka | 600 mm |
| výška celkom | 980 mm |
| výška plošiny | 265 mm |












