Množstevná zľava
Plošinový vozík VARIOfit na dosky s dvoma oblúkmi, 1200 x 800 mm, nosnosť 500 kg
kód: 100087
EAN: 4035694006355

314,00 € bez DPH
386,22 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
282,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 62
Popis
Oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, lakovaných práškovo v modrej farbe RAL5010. Ložná plocha - doska MDF s bukovým dekorom, oblúky z oceľových rúrok. Možno nasadit celkom až 7 oblúkov (prislušenstvo). Dve pevné a dve otočné kolieska s centrálnou brzdou EasySTOP a ochranou nohou, na valčekových ložiskách. Obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu.
Parametre
| ložná plocha d x š | 1200 x 800 mm |
| hmotnosť | 47 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1350 mm |
| vonkajšia šírka | 800 mm |
| výška celkom | 1040 mm |
| výška rámu | 750 mm |
Dokumenty
názov







