Množstevná zľava
Plošinový vozík VARIOfit s jedným madlom s drôtenou výplňou, 880 x 500 mm, nosnosť 400 kg
kód: 100056
EAN: 4035694000254

172,00 € bez DPH
211,56 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
154,00 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 34
Popis
- oceľový nosný rám zváraný zo spevnených dutých L-profilov, práškovo lakovaných
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče zo šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
- úložná plocha z MDF dosky s dekorom
- drôtená sieťovina madla 50x50 mm
Parametre
| farba | modrá RAL5010 / dekor dosky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 880 x 500 mm |
| materiál bočných stien | drôtena sieť |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 850 x 500 |
| hmotnosť | 26 kg |
| nosnosť | 400 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| priemer kolieska | 160 mm |
| vonkajšia dĺžka | 975 mm |
| vonkajšia šírka | 500 mm |
| výška celkom | 950 mm |
| výška plošiny | 235 mm |








