Množstevná zľava
Dvojdverová skladaná šatňová skriňa 2x 300 mm, korpus šedý RAL7035, dvere modré RAL5005, cylindrický zámok
kód: 100008

139,00 € bez DPH
170,97 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
132,00 €
pre 5 - 15 ks
125,00 €
pre 16 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 402
Popis
- celá konštrukcia je vyrobená z ocelového plechu s práškovou povrchovou úpravou.
- dodávané zabalené v kartóne, v demontovanom stave, ľahká montáž svojpomocne bez použitia skrutkových spojov
- skriňa s dvomi samostatne uzamykateľnými oddielmi o šírke 300 mm
- každý oddiel obsahuje hornú policu, tyč na raminka a posuvný háčik
- dvere majú v hornej a dolnej časti vetracie mriežky na odvádzanie vlhkosti z odevov a rámiky na etikety
- dvere zatvárané jednobodovo zámkom s cylindrickou vložkou
Parametre
| farba dverí | modrá RAL5005 ![]() |
| farba korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | oceľ |
| zámok | cylindrický |
| počet schránok v stľpci | 1 ks |
| hĺbka | 500 mm |
| šírka oddielu | 300 mm |
| výška | 1800 mm |
Dokumenty
názov









