ESD stojan na materiál VARIOfit, sklopný, výška 520 - 775 mm
kód: 119771
EAN: 4035694046221

412,00 € bez DPH
506,76 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 55
Popis
- zvarené z oceľových profilov, práškovo lakovaných farbou tmavo šedou RAL7024 s elektricky vodivým povlakom, ktorý zároveň zabezpečuje vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu
- 4 otočné kladky o priemere 80 mm, z toho dve s brzdou, obruče z elektricky vodivej, šedej a nešpiniacej gumy
- odkládacia horná plocha, výškovo staviteľná v rastri 25 mm
- prevedenie sklopné: 0°, 15° alebo 30° s jednou bočnou hranou 22 mm
Parametre
| ložná plocha d x š | 510 x 410 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 400 |
| výška (min. - max.) | 520 - 775 mm |
| hmotnosť | 14,5 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| dĺžka celkom | 610 mm |
| priemer kolieska | 80 mm |
| šírka celkom | 410 mm |







