ESD stojan na materiál VARIOfit, pevný, výška 770 - 1020 mm
kód: 119770
EAN: 4035694046191

392,00 € bez DPH
482,16 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (15 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 55
Popis
- zvarené z oceľových profilov, práškovo lakovaných farbou tmavo šedou RAL7024 s elektricky vodivým povlakom, ktorý zároveň zabezpečuje vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu
- 4 otočné kladky o priemere 80 mm, z toho dve s brzdou, obruče z elektricky vodivej, šedej a nešpiniacej gumy
- odkládacia horná plocha, výškovo staviteľná v rastri 25 mm
- prevedenie pevné, výška bočných hrán 18 mm
Parametre
| ložná plocha d x š | 605 x 405 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 600 x 400 |
| výška (min. - max.) | 770 - 1020 mm |
| hmotnosť | 17 kg |
| nosnosť | 150 kg |
| počet poschodí | 1 ks |
| dĺžka celkom | 610 mm |
| priemer kolieska | 80 mm |
| šírka celkom | 410 mm |





