Antistatický skriňový vozík VARIOfit, 4 police, 1245 x 785 mm, bez dverí


Popis
Vozíky ESD sú určené pre vybavenie prevádzok v elektronickom priemysle, kde je potreba zamedziť hromadeniu statického náboja a predchádzať vytváraniu elektrostatických výbojov, ktorý môže poškodiť citlivé elektronické zariadenia.
- vozík je zvarený z oceľových profilov
- oceľová konštrukcia práškovo lakovaná grafitovo šedou RAL7024 farbou s elektricky vodivým povlakom, ktorý zároveň zabezpečuje vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu
- 4 přestavitelné police (rastr 50 mm) z elektricky vodivej laminovanej drevotriesky svetlo šedej farby uložených v oceľovom, uholnikovom ráme
- nosnosť police 80 kg
- výplne stien a strechy z drôtené sieťoviny 50x50x4 mm
- sklápaci oblúk pre ťahanie popr. tlačenie vozíka
- dve pevné a dve otočné kolieska, guličkové ložiská
- obruče z elektricky vodivej plnej šedej gumy, ktorá nešpiní podlahu
- 2 otočné kolieska s ochranou nôh VARIOfit® a centrálnou brzdou EasySTOP
Parametre
| ložná plocha d x š | 1245 x 785 mm |
| velikost vozikov orientačná veľkosť vozíka v mm pre rýchle porovnanie | 1200 x 800 |
| hmotnosť | 120,5 kg |
| nosnosť | 500 kg |
| nosnosť police pri rovnomerne rozloženom zaťažení po celej ploche police | 80 kg |
| počet políc | 4 ks |
| počet poschodí | 5 ks |
| priemer kolieska | 200 mm |
| vonkajšia dĺžka | 1315 mm |
| vonkajšia šírka | 830 mm |
| výška celkom | 1810 mm |







