Ľahký priemyselný vysávač ATTIX 30-01 PC, 1500W, nádoba o objemu 30 l
kód: 119761

420,00 € bez DPH
516,60 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
na zákazku (14 prac. dní)
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 445
Popis
- robustný vysávač s úpravou pre uloženie príslušenstva a náradia
- pre suché i mokré nečistoty
- lamelový filter s elektrickým oklepom Push & Clean
Pre vysávanie kvapalín je vysávač vybavený plavákovým systémom s automatickým zastavením pri naplnení odpadovej nádoby. Filtráciu zaručuje účinný lamelový filter z umývateľného materiálu PET o dlhej životnosti s manuálnym elektrickým oklepom Push & Clean.
Teleso aj odpadová nádoba je z veľmi odolného plastu. Pri suchom vysávaní odporúčame používať odpadové sáčky.
Štandardné príslušenstvo Ø 36 mm:
hadica 3,5 m
rúrka s kolenom, hliník
predlžovacia rúrka, hliník. 2-dielna
podlahová hubica, šírka 300 mm,
hubica štrbinová
filtračný lamelový filter PET
odpadové vrece fleece 1 ks
Parametre
| hlučnosť | 59 dB |
| hmotnosť | 10 kg |
| objem nádrže | 30 l |
| dĺžka kábla | 7,5 m |
| podtlak | 250 mBar |
| dĺžka | 450 mm |
| pracovná šírka | 260 mm |
| šírka | 380 mm |
| výška | 595 mm |
| príkon | 1500 W |



