Kancelársky vysávač Nilfisk VP100, 880W, nádoba o objemu 8,5 l
kód: 119758

160,00 € bez DPH
196,80 € s DPH

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 2 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 442
Popis
- jednoduchý, ľahký vysávač pre bežné použitie v kancelárií a pod.
- konštrukcia vyrobená z odolných plastov
- kompaktné skladovanie kábla
- priestor pre príslušenstvo
- možnosť bezvreckového vysávania, jednoduchá výmena prachového vrecka
Štandardné príslušenstvo Ø 32 mm:
- sacia hadica 2,5 m
- predlžovacia rúrka, 2-dielna
- podlahová hubica
- hubica štrbinová
- hubica kefková
- textiný filter
- odpadové vrece 1 ks
Parametre
| hlučnosť | 75 dB |
| hmotnosť | 5,2 kg |
| objem nádrže | 8,5 l |
| dĺžka kábla | 8 m |
| dĺžka | 340 mm |
| šírka | 320 mm |
| výška | 340 mm |
| príkon | 880 W |















