Množstevná zľava
Kôš na triedený odpad BEGREEN, objem 50 l, farba biela
kód: 119756
EAN: 8003507706019
13,50 € bez DPH
16,61 € s DPH
Cena pri nákupe viac kusov (bez DPH):
12,10 €
pre 3 ks a viac

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 100 € (bez DPH)
ks
Na sklade 7 ks
Pozrite si tento produkt v katalógu Emporo
V katalógu tento produkt nájdete na strane 488
Popis
- z odolného plastu, ktorý odoláva chemickým látkam a zároveň nekoroduje
- pri odklopení veka zasúvateľné do seba
- pre vnútorné i vonkajšie použitie
- nádoba aj veko celofarebné
Parametre
| farba | biela ![]() |
| konštrukčný materiál | plast |
| popolník | nie |
| použitie | vonkajšie priestory |
| triedený odpad | áno |
| vnútorná nádoba | žiadna |
| objem | 50 l |
| dĺžka | 370 mm |
| šírka | 370 mm |
| výška | 560 mm |











